Outlet
intro Lano handdoekhouder dubbel messing wand
SKU: 215536
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 8 | Karton |
intro. Serie Lano. Dubbele vaste handdoekdrager, rail, 60 cm.
Handdoekhouder
| Vorm | Houder vast |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Chroom |
| Aantal handdoekstangen | 2 |
| Met washandhaakje | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Lengte | 660mm |
| Hoogte | 60mm |
| Diepte | 150mm |
Technische fiches
| F215536n | Download |