Grohe Essentials handdoekhouder ring metaal verborgen StarLight chroomafwerking
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052348 |
Grohe Essentials Handtuchring Metall verdeckt StarLight Chrom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 165039
Référence fournisseur: 40365001
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 18 | Karton |
Van luxe badkamers tot compacte garderobes, de elegante GROHE Essentials handdoekring is ideaal voor het ophangen van handdoeken. De ring heeft een duurzame, onderhoudsvriendelijke GROHE StarLight chromen afwerking die jarenlang zal schitteren en verborgen bevestigingen voor een echt professionele look. Hij is ook gemakkelijk te monteren - volg gewoon de duidelijke stap-voor-stap instructies. Vergeet niet om ook de andere producten uit de uitgebreide collectie te bekijken, zoals de badjashaak, toiletborstelset, toiletpapierhouder en talrijke handdoekhouders en badgrepen. Of waarom probeer je niet een van onze bijpassende alles-in-een sets voor extra gemak en gemak? GROHE Essentials accessoires - precisie vakmanschap, de hoogste kwaliteit materialen en design dat lang meegaat! Een perfecte finishing touch!
Handtuchhalter
| Form | Ring rund |
| Werkstoff | Messing |
| Oberflächenschutz | lackiert |
| Oberflächenbehandlung | poliert |
| Mit wechselbarer Abdeckkappe/Rosette | Nein |
| Ausführung Abdeckrosette | rund |
| Profil | ohne |
| Farbe | Chrom |
| Anzahl der Handtuchhalter | 1 |
| Anzahl der Etagen | 0 |
| Schwenkbar | Ja |
| Mit Haken für Waschlappen | Nein |
| Ausziehbar | Nein |
| Montageart | Wand |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Länge | 0mm |
| Höhe | 201mm |
| Tiefe | 44mm |
| Durchmesser | 180mm |
| Antibakterielle Behandlung | Nein |
| Suizidhemmend | Nein |