Geesa Nemox Black handdoekhouder enkel 450mm zwart spraypaint
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 212456
Leveranciers-referentie: 916507-06-45
Geesa. Nemox Black. Handdoekhouder 45 cm enkel, zwarte Spraypaint.
Handdoekhouder
| Vorm | Rek/beugel |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Overig |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Lengte | 498mm |
| Hoogte | 48mm |
| Diepte | 75mm |