Hansgrohe AddStoris pedaalemmer mat zwart
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052668 |
Hansgrohe AddStoris pedaalemmer mat zwart
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 188554
Référence fournisseur: 41775670
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 6 | Karton |
Hansgrohe. AddStoris. Pedaalemmer. Mat zwart. Kenmerken: vrijstaand, materiaal: metaal, materiaal inzet: kunststof, capaciteit: 3 L, met los inzetstuk, softclose functie garandeert een geruisloos sluiten van het deksel.
Afvalemmer
| Materiaal | Overig |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Overig |
| Vrijstaand | Ja |
| Wandmontage | Nee |
| Accentkleur | Zwart |
| Met los inzetstuk | Ja |
| In te hangen in wandhouder | Nee |
| Materiaal inzet | Kunststof |
| Met deksel | Ja |
| Voetbediening deksel | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Dekselbediening met knie | Nee |
| Verborgen bevestiging | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Hoogte | 265mm |
| Inhoud | 3l |
| Breedte | 170mm |
| Diepte | 208mm |
| Diameter | 170mm |