Delabie pedaalemmer met emmer rond 3L D170 H265mm RVS gepolijst
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017652 |
Delabie poubelle ronde avec seau 3L D170 H265mm inox poli brillant
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 216663
Référence fournisseur: 449
DELABIE 449 PEDAALEMMER INOX D170 - 3 LITER
Afvalemmer
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Vrijstaand | Ja |
| Wandmontage | Nee |
| Met los inzetstuk | Ja |
| In te hangen in wandhouder | Nee |
| Materiaal inzet | Kunststof |
| Met deksel | Ja |
| Voetbediening deksel | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Dekselbediening met knie | Nee |
| Hoogte | 265mm |
| Inhoud | 3l |
| Breedte | 170mm |
| Profondeur | 170mm |
| Diamètre | 170mm |