Delabie CANAL collectieve wastafel L1800 3 kraangaten afloop rechts RVS
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059223 |
Delabie CANAL Waschrinne L1200 Ablauf rechts Edelstahl
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059224 |
Delabie CANAL Waschrinne L1800 Ablauf rechts Edelstahl
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059222 |
Delabie CANAL Waschrinne L600 Ablauf rechts Edelstahl
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059230 |
Delabie CANAL lavabo collectif L1200 2 trous robinetterie évacuation droite inox
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059231 |
Delabie CANAL lavabo collectif L1800 3 trous robinetterie évacuation droite inox
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059225 |
Delabie CANAL lavabo collectif L2400 évacuation droite inox
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20059226 |
Delabie CANAL lavabo collectif L3000 évacuation droite inox
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 184399
Référence fournisseur: 121280
Delabie. CANAL. Collectieve wastafel te bevestigen aan de muur, 3 plaatsen - 1.800 mm. Bacteriostatisch RVS 304. Mat gepolijste afwerking. Dikte rvs: 0,8 mm voor de kom en 1,5 mm voor de omtrek en de montagebeugels. Eenvoudig te plaatsen: rvs is minder zwaar dan andere materialen. Het is mogelijk muurkranen of kranen op blad te installeren. Afloop rechts. Met 3 kraangaten Ø 22. Geleverd met afvoerplug 1"1/2. Zonder overloop. Bevestigingen meegeleverd. CE markering. Conform de norm EN 14296. Gewicht: 10,3 kg. Het is mogelijk een spatwand te plaatsen in rvs (ref. 100280).
Wastrog
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruikers | 3 |
| Montage | gerade Wand |
| Koppelbar | Ja |
| Art der Armatur | Zapfarmatur |
| Bedienung | Hand |
| Position Abfluss | rechts |
| Mit Trennwand | Nein |
| Mit Standrohr | Nein |
| Mit Seifenschale | Nein |
| Mit Seifenverteiler | Nein |
| Mit Eck-/Schmutzgitter | Nein |
| Mit Armaturenbank | Oui |
| Avec panneau arrière | Non |
| Avec dispositif de mise à la terre | Oui |
| Surface résistance | Non |
| Traitement antibactérien | Non |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Profondeur | 400mm |
| Largeur/diamètre | 1800mm |
| Hauteur | 250mm |
DdP
| DOP_20059222 | Télécharger |