Duravit Starck 3 wastafel 55 cm
SKU: 018251
Leveranciers-referentie: 0300550000
Duravit. Starck 3. Wastafel met overloop en kraanvlak, wit.
Lavabo
| Forme | Rectangulaire |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Suspendu |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Centre |
| Trous de robinetterie à perforer | Sans |
| Profondeur | 430mm |
| Largeur/diamètre | 550mm |
| Hauteur | 225mm |