Delabie Tempomatic Mix 4 elektronische wastafelmengkraan
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017008 |
Delabie Tempomatic Mix 4 robinet électronique pour lavabo
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 184164
Référence fournisseur: 490106
Delabie. Tempomatic Mix 4. Elektronische wastafelmengkraan op blad. Stroomtoevoer via 223 Lithium 6 V batterij geïntegreerd. Antistagnatie elektroventiel en elektronische module geïntegreerd in het kraanlichaam. Debiet ingesteld op 3 l/min bij 3 bar, aanpasbaar tussen 1,5 en 6 l/min. Kalkwerende straalbreker. Periodieke spoeling (~60 sec elke 24 h na laatste gebruik). Bewegingsdetectie met actieve infrarood technologie, geoptimaliseerd aan het uiteinde van de uitloop. Lichaam in massief messing verchroomd. Afdekkapje vergrendeld met 2 verborgen schroeven. PEX slangen F3/8" met filters en terugslagkleppen. Verstevigde bevestigingen. Anti-blokkeerveiligheid in stromende toestand. Temperatuurregeling op de zijkant met standaard mengsleutel, met regelbare temperatuurbegrenzing.
Mitigeur de lavabo
| Modèle | Électronique |
| Type of electronic operating method | Capteur |
| Avec autoverrouillage | Oui |
| Finition de la régulation de température | Fonctionnement manuel |
| Matériau du robinet | Laiton |
| Installation | Plaque/Trou de robinet |
| Couleur de base | Chrome |
| Dimensions du raccord d'alimentation | 3/8 pouce (10) |
| Hauteur de construction totale | 148mm |
| Hauteur de construction, bord inférieur du bec de robinet | 75mm |
| Avance d'évacuation | 110mm |
| Type d'alimentation électrique | Pile |
| Tension de raccordement | 6V |
| Cycle de rinçage automatique | Oui |