Geberit AquaClean Sela complete hang-wc mat wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059688 |
Geberit AquaClean Sela Komplett-Wand-WC mattweiss
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20027846 |
Geberit AquaClean Sela Wand-WC 565x375mm hochglanz-verchromt komplett
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20027845 |
Geberit AquaClean Sela Wand-WC 565x375mm weiss komplett
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 054217
Referenz Hersteller 146.220.JT.1
Geberit. AquaClean Sela. Complete hang-wc. Warmwaterproductie via doorstroomverwarmer. Anale douche met WhirlSpray-douchetechnologie. Douchestraalsterkte instelbaar in vijf standen. Ontkalkingsprogramma. Wc-pot zonder spoelrand met TurboFlush-spoeltechniek. Diepspoel-wc. Wc-deksel met SoftOpening. Vier gebruikersprofielen programmeerbaar.
Douche wc
| Met geïntegreerd spoelreservoir | Nee |
| Bouwwijze | Wandcloset |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Mat |
| Spoelvorm | Diep |
| Bedieningswijze | Afstandsbediening |
| Met warmwatervoorziening | Ja |
| Nominale diameter koud drinkwater | 3/8" (10) |
| Aansluitspanning | 230V |
| Opgenomen vermogen | 1850W |
| Min. waterdruk | 0.5bar |
| Max. waterdruk | 10bar |
| Duschstrahlstärke einstellbar | Ja |
| Temperatur Duschstrahl einstellbar | Ja |
| Verbrühschutz | Nein |
| Warmluftföhn | Nein |
| Antibakterielle Behandlung | Nein |
| Schmutzabweisend | Ja |
| Länge des Anschlusskabels | 0.4m |
| Spülrandlos | Ja |
| Mit Beleuchtung | Nein |
| Mit Sitzheizung | Nein |
| Verdeckte Befestigung | Nein |
| Mit Rückstromsicherung | Ja |