Duravit Starck 3 staande wc pot met verticale uitgang
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037447 |
Duravit Starck 3 cuvette au sol avec sortie verticale
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 048006
Référence fournisseur: 0126010000
Duravit. Starck 3. Staande wcpot met verticale uitgang, diepspoel. Inclusief bevestiging. Zonder jachtbak en zonder toiletzitting.
Closet
| Type | Vats |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelvorm | Diep |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | AO (Achter Onder) |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 655mm |
| Hoogte | 430mm |
Fiches technique
| F048006f | Télécharger |
Manuels
| IM_048006 | Télécharger |
| IM_048006$1 | Télécharger |
DdP
| DOP_048006e | Télécharger |