Geberit bedieningsplaat voor frontbediening wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027994 |
Geberit bedieningsplaat voor frontbediening wit
|
Stock central:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 085361
Référence fournisseur: 115.222.11.1
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
GEB.115222.11 FRONTPLAAT WIT
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling | Geen (onbehandeld) |
| Basiskleur | Wit |
| Accentkleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Type bekrachtiging | Mechanisch |
| Bediening | Eenknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Geschikt voor spoelreservoir | Ja |
| Geschikt voor inbouw drukspoelventiel | Ja |
| Geschikt voor wandcloset | Ja |
| Geschikt voor urinoir | Nee |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Met toiletblokhouder | Nee |
| Lengte | 340mm |
| Breedte | 185mm |
| Hoogte | 39mm |
Fiches technique
| F085361n | Télécharger |