Van Marcke Nero thermostatisch Duschsystem Kopfbrause 1jet brushed Nickel
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006225 |
Van Marcke Nero thermostatisch douchesysteem hoofddouche 1jet brushed nikkel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20005680 |
Van Marcke Nero thermostatisch douchesysteem hoofddouche 1jet mat zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 156602
Van Marcke. Nero. Thermostatisch Duschsystem mit integriert Umsteller und Kopf Dusche Ø 250 mm, 1 Jet, Kalkschutz, in gebürsteter Nickel.
Duschsäule/Duschpaneel
| Montage | Wand |
| Höhenverstellbar | Nein |
| Ausführung der Temperaturregelung | thermostatisch |
| Bedienung der Duschen | mechanisch |
| Mit Umstelleinheit | Ja |
| Mit Kopfbrause | Ja |
| Mit Handbrause | Ja |
| Länge Duschschlauch | 1500mm |
| Mit Seitenduschen | Nein |
| Werkstoff des Gehäuses | Messing |
| Basiskleur | Messing |
| Accentkleur | Messing |
| Hoogte | 1170mm |
| Met stopkraan | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| VM kleur | brushed nickel |