Van Marcke Icarus douchebak 1200x800x40 mm blinkend wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20053517 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 1000x800x40 mm glänzend weiß
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053518 |
Van Marcke Icarus Duschwanne 1200x800x40 mm glänzend weiß
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 122137
Van Marcke. Icarus. Zelfdragende douchebak in acryl. 1200x800x40 mm. Effen structuur. Blinkend wit. Inclusief afdekplaatje in acryl en afvoer extra vlak. Afvoer D90. Potenstel is optioneel (SKU 127000).
SKU 20069764 ist der Nachfolger von SKU 20053518Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Uitvoering | Universeel |
| Hoekmodel | Ja |
| Halfvrijstaand | Ja |
| Vrijstaand | Ja |
| Vlakke inbouw | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Acryl |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaaldikte | 40mm |
| Radius | 0mm |
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 800mm |
| Hoogte | 40mm |
| Inwendige diepte | 15mm |
| Met poten | Nee |
| Met polystyreen ondersteuning | Ja |
| Poten verstelbaar | Ja |
| Hoogte incl. poten/ondersteuning |
100mm 150mm |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
| Met tegelrand | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |