intro Tempus onderbouwkast 90 cm 1 lade Soft Oak Greige
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069371 |
intro Tempus Unterschrank 90 cm 1 Schublade Sandstone Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20069436 |
intro Tempus Unterschrank 90 cm 1 Schublade Silver Sage
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20054047 |
intro Tempus Unterschrank 90 cm 1 Schublade Soft Oak Greige
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20034806 |
intro Tempus Unterschrank 900x500x495mm 1Schublade Thermo Oak Black
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052681 |
intro Tempus Unterschrank B900xD500xH495mm 1Schublade Oak
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052680 |
intro Tempus Unterschrank B900xD500xH495mm 1Schublade weiss
|
Zentrallager:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 946388
intro. Tempus. Onderbouwkast 90 cm met 1 lade, greeploos, zonder sifonuitsnijding. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 495mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Overig |
| Kleur front | Overig |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| VM kleur | Soft Oak Greige |