Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade curry
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054639 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade agave green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054634 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade alpi flamed grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054635 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade alpi striped black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054631 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054626 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade blue night
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054624 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade blue powder
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054627 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade curry
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054628 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade exclusive grey
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054629 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade gravel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054638 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade green commodore
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054630 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade mango
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054636 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade solid skin oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054637 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade terracotta
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054633 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade walnut brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054632 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade walnut burned
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054625 |
Falper Via Veneto Gola onderbouwkast 1200mm 1 lade white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030414
Leveranciers-referentie: KFP12000000CY_DS4
Falper. Via Veneto Gola. Onderbouwkast. 1200 mm. 1 lade. Kleur: curry.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 450mm |
| Breedte | 1200mm |
| Diepte | 450mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 1 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Geel |
| Kleur front | Geel |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Curry |