Van Marcke by Falper Fin tablet 1wastafel links L1205xW505xH143mm mat wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20005623 |
Van Marcke by Falper Fin tablette 1lavabo gauche L1205xW505xH143mm blanc mat
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 933810
Van Marcke Collection. Van Marcke by Falper. Fin. Geintegreerde tablet links met 1 wastafel in ceramilux met afvoergat, zonder overloop en kraangat. Mat wit.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aflegdeel | Rechts |
| Breedte | 1205mm |
| Diepte | 505mm |
| Hoogte rugwand | 143mm |
| Dikte | 15mm |
| Materiaal blad | Overig |
| Kleur blad | Wit |
| VM kleur | Matt White |
Fiches techniques
| F933810f | Télécharger |