Van Marcke Pierro wastafelblad met 1waskom links 1405x15x460mm mat wit
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20034479 |
Van Marcke Pierro Waschbeckenplatte 1Waschbecken links 1405x15x460mm matt weiss
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20034476 |
Van Marcke Pierro wastafelblad met 1waskom links 1205x15x460mm mat wit
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 930289
Van Marcke. Pierro. Wastafelblad met 1 geïntegreerde waskom links voorzien van 1 kraangat. Solid surface. Mat wit.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Met sifonuitsparing(en) | Ja |
| Breedte | 1405mm |
| Diepte | 460mm |
| Hoogte rugwand | 0mm |
| Dikte | 15mm |
| Materiaal blad | Natuursteen massief |
| Materiaal waskom(men) | Overig |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
| VM kleur | Matt White |
Technisches Datenblatt
| F930289d | Download |