Normbau Nylon Care zeepbakje zonder afwatering donkergrijs diefstalbeveiliging
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 216892
Referenz Hersteller 0925020018
Normbau. Nylon Care. Zeepbakje zonder opening voor afwatering gemaakt uit nylon, bovenstuk afneembaar voor reiniging, met diefstalbeveiliging. Geleverd met pluggen en schroeven.
Seifenhalter
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | sonstige |
| Oberflächenschutz | beschichtet |
| Freistehend | Nein |
| Geeignet für Wandmontage | Ja |
| Mit Glashalter | Nein |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Höhe | 39mm |
| Breite | 116mm |
| Tiefe | 125mm |