Geesa Nemox Stainless Steel porte-savon fixation mural acier inox brossé
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 212272
Referenz Hersteller 916503-05
Geesa. Nemox Stainless Steel. Porte-savon fixation mural, acier inoxydable brossé.
Zeephouder
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kleur | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Vrijstaand | Nee |
| Wandmontage | Ja |
| Geschikt voor hoekmontage | Nee |
| Draadmodel | Nee |
| Met los inzetstuk | Ja |
| Met glashouder | Nee |
| Materiaal inzet | Glas |
| Met magneet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Hoogte | 60mm |
| Breedte | 109mm |
| Diepte | 136mm |