Geesa Nexx toiletrolhouder geen klep chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20017579 |
Geesa Nexx toiletrolhouder geen klep chroom
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 212408
Référence fournisseur: 917509-02
Geesa - Nexx - toiletrolhouder zonder klep - chroom.
Closetrolhouder
| Uitvoering afdekrozet | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Kleur | Chroom |
| Met klep | Nee |
| Met reserverolhouder | Nee |
| Dubbele closetrolhouder | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Gesloten uitvoering | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 42mm |
| Diepte | 85mm |
| Lengte | 160mm |