Van Marcke D-Shape Design bad duo 180x80 links glanzend
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20048202 |
Van Marcke D-Shape Design bad duo 180x80 centraal glanzend
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20048203 |
Van Marcke D-Shape Design bad duo 180x80 centraal mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20048204 |
Van Marcke D-Shape Design baignoire duo 180x80 droite brillant
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20048205 |
Van Marcke D-Shape Design baignoire duo 180x80 droite opaque
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20048206 |
Van Marcke D-Shape Design baignoire duo 180x80 gauche brillant
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20048207 |
Van Marcke D-Shape Design baignoire duo 180x80 gauche opaque
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 119890
Van Marcke. D-Shape Design. Links. Back to wall bad duo in acryl. Wit blinkend. 1800 x 800 x 600mm. Geleverd met geïntegreerde overloopgarnituur, afvoerplug wit gelakt, badpoten, Viega badsifon met afvoerbocht 45° en verlengstuk in polypropyleen 40/50mm. Afvoer D 52mm. Inhoud 305L. Gewicht 57kg.
Bad
| Uitvoering | Ligbad |
| Vorm | Combinatievorm (asymmetrisch) |
| Hoekbad | Ja |
| Halfvrijstaand | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vrijstaand | Nee |
| Aantal personen | 2 |
| Länge | 1800mm |
| Breite | 800mm |
| Höhe | 600mm |
| Tiefe (innen bis zum Überlauf) | 375mm |
| Mit Füßen | Ja |
| Füße verstellbar | Ja |
| Boden Länge (Länge Liegefläche) | 1200mm |
| Boden Breite (Breite Liegefläche) | 511mm |
| Farbe | weiß |
| Inhalt | 305l |
| Grifflochbohrung optional | Nein |
| Avec poignées | Non |
| Plaques de baignoire en option | Non |
| Mit Wannenverkleidung | Nein |
| Integrierte Armlehnen | Nein |
| Mit Überlaufloch | Ja |
| Position Ablaufloch | Mitte |
| Durchmesser Ablaufloch | 52mm |
| Glanzgrad | glänzend |
| Mit Rutschhemmung | Nein |
| Armaturenlochbohrung optional | Nein |
| Mit Armaturenlochbohrung | Nein |
| SKU | Naam | Aantal |
|---|---|---|
| 20006162 | Van Marcke D-Shape Design bad 1800 x 800 x 600 mm hoek links | 1 |
| 20015787 | Van Marcke Pro verlengstuk PP D40/50mm | 1 |
| 20015984 | Viega badsifon met afvoeropening 6/4" en afvoerbocht 45° D40/D50 wit | 1 |