Van Marcke Ondine wastafelmengkraan ééngreeps chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20072975 |
Van Marcke Ondine Einhand-Waschtischmischer Chrom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20072976 |
Van Marcke Ondine Einhand-Waschtischmischer Matt Schwarz
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074497 |
Van Marcke Ondine Einhand-Waschtischmischer gebürstetes Nickel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074500 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan geborsteld champagne
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074499 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan geborsteld goud
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074498 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan geborsteld gun metal
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20074501 |
Van Marcke Ondine wastafelmengkraan mat chocolade
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Waschtischmischarmatur
| VM Farbe | Chrom |
| Art des Griffs | eingriffig |
| Ausführung der Temperaturregelung | manuelle Bedienung |
| Material Hahn | Messing |
| Montage | Platte/Armaturenloch |
| Grundfarbe | Chrom |
| Anzahl der Armaturenlöcher | 1-löchig |
| Anschlussmaß Zufuhr | 3/8 Zoll (10) |
| Mit Rosetten/Abdeckplatte | Ja |
| Max. Zapfkapazität (bei 300 kPa) | 5.6l/min |
| Aufbauhöhe gesamt | 191mm |
| Aufbauhöhe Unterkante Hahnauslass | 100mm |
| Vorsprung Auslauf | 150.5mm |