Hansgrohe - Tecturis S - Eéngreepswastafelmengkraan 110 -zonder afvoergarnituur
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20068740 |
Hansgrohe - Tecturis S - Eéngreepswastafelmengkraan 110 - met afvoergarnituur
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20068689 |
Hansgrohe - Tecturis S - Eéngreepswastafelmengkraan 110 -zonder afvoergarnituur
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Référence fournisseur: 73312000
Hansgrohe. Tecturis S. Eéngreeps wastafelmengkraan 110 CoolStart zonder afvoergarnituur. Chroom.
Mengkraan voor lavabo
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Middenafstand | 116mm |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Koudestart funktie | Ja |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 4l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 183mm |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 116mm |
Manuels
| IM_20068689 | Télécharger |