Grohe Allure bidetmengkraan M-size
SKU: 163261
Referenz Hersteller 24160001
De vernieuwde GROHE Allure bidetkraan is ontworpen voor moderne badkamers en combineert duurzame functies met een aantrekkelijk design. De bidetmengkraan is geschikt voor een 1-gatsinstallatie en voorzien van een handige pop-up waste, die je opent en sluit via een hendeltje aan de achterzijde. Binnenin zorgt de GROHE SilkMove cartouche voor een soepele bediening van de solide hendel, waardoor je de gewenste watertemperatuur moeiteloos kunt bepalen. De mousseur is voorzien van een kogelgewricht, zodat je de waterstraal heel nauwkeurig kunt richten. De krasvaste GROHE StarLight chroomafwerking laat zich makkelijk schoon maken en geeft de GROHE Allure bidetkraan een prachtige spiegelglans.
Bidetmischarmatur
| Art des Griffs | eingriffig |
| Ausführung der Temperaturregelung | manuelle Bedienung |
| Material Hahn | Messing |
| Oberflächenschutz | verchromt |
| Oberflächenbehandlung | poliert |
| Grundfarbe | Chrom |
| Anzahl der Armaturenlöcher | 1-löchig |
| Anschlussmaß Zufuhr | 3/8 Zoll (10) |
| Anschluss Vorlauf | Schlauch (Rohrstutzen) |
| Mundstück Wasserhahn | Luftsprudler mit Kugelgelenk |
| Ausziehbarer Einlauf mit Perlator | Nein |
| Ausziehbarer Einlauf mit Handdusche | Nein |
| Art der Ablaufgarnitur | Pop-up-Ventil mit vertikalem Hebel |
| Mit Kette | Nein |
| Mit Temperaturbegrenzung | Ja |
| Rückflusssicherung nach EN 1717 | AA, ohne Rückstromschutz |
| Max. Zapfkapazität (bei 300 kPa) | 5l/min |
| Volumenstromklasse | ohne |
| Geräuschklasse nach EN ISO 3822 | Gruppe I, <=20 dB(A) |
| Aufbauhöhe gesamt | 125mm |
| Aufbauhöhe Unterkante Hahnauslass | 112mm |
| KIWA-Prüfsiegel | Nein |
| Typenzulassung nach BBR/EKS | Nein |
| Vorsprung Auslauf | 125mm |