Dinak Pellets Black 075 aansluitbeugel moer D80 zwart gelakt inox 316L 0,4mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 524330
Leveranciers-referentie: 039008075SWNA
Dinak. Pellets 075. Aansluitingsbeugel met moer D80. Zwart gelakt inox 316L. 0,4 mm.
Schoorsteenbeugelconstructie
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Klemdiameter beugel | 80mm |
| Uitvoering beugel | Éénbands |
| Verstevigingsplaat op beugel | Nee |
| Soort bevestiging | Overig |
| Windbestendig | Nee |
| Max. beugelafstand windsteun | 3000mm |
| Geschikt voor hoekmontage | Nee |
| Ongelijke wandbevestiging mogelijk | Nee |
| Afstand bevestigingsgaten | 60mm |
| Geschikt voor extra windsteun | Nee |
| Dikte beugelmateriaal | 0.8mm |
| Breedte beugel | 60mm |
Technische fiches
| F524330n | Download |