Wolf rookgasafvoer D110 180° L1000mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20032690 |
Wolf rookgasafvoer D110 180° L1000mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032691 |
Wolf rookgasafvoer D110 180° L2000mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032689 |
Wolf rookgasafvoer D110 180° L500mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 509734
Leveranciers-referentie: 2651669
WO 2651669ROOKG.AFV.110 L=1000
Enkelwandige rookgasbuis
| Materiaal | Overig |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Positive (overdruk) | Nee |
| Wet (condenserend) | Nee |
| Negative (onderdruk) | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Buitendiameter | 0mm |
| Dry (niet condenserend) | Nee |
| Wanddikte | 0mm |
| Productiewijze | Overig |
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | Nee |
| Lengte | 0mm |
| Kleur | Overig |