Riello Tau Unit rookgasafvoerbuis D80 L2000mm
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20046523 |
Riello Tau Unit rookgasafvoerbuis D80 L1000 m
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20046524 |
Riello Tau Unit rookgasafvoerbuis D80 L2000mm
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20046522 |
Riello Tau Unit rookgasafvoerbuis D80 L500mm
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 505556
Referenz Hersteller 20137511
Riello. Tau Unit. Rookgasafvoerbuis D80.
Enkelwandige rookgasbuis
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Polypropyleen |
| Positive (overdruk) | Ja |
| Wet (condenserend) | Ja |
| Negative (onderdruk) | Ja |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 120°C |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Buitendiameter | 80mm |
| Dry (niet condenserend) | Ja |
| Aansluiting 1 | Mof |
| Buitendiameter aansluiting 1 | 82mm |
| Wanddikte | 1mm |
| Productiewijze | Overig |
| Binnendiameter aansluiting 1 | 80mm |
| Aansluiting 2 | Overig |
| Buitendiameter aansluiting 2 | 80mm |
| Binnendiameter aansluiting 2 | 78mm |
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | Nee |
| Lengte | 2000mm |
| Werkende lengte | 1950mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9001 |