Bulex dakdoorvoer D80/125
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 531594
Leveranciers-referentie: 0020199375
Bulex. Concentrische dakdoorgang voor HR+ gaswandketels met gesloten vuurhaard: Thema CLASSIC F, Thema TEK F en Isofast F.
Rookgasdakdoorvoer
| Systeemtype | Concentrisch |
| Diameter concentrisch systeem | 80 / 125 mm |
| Positive (overdruk) | Nee |
| Dry (niet condenserend) | Nee |
| Negative (onderdruk) | Nee |
| Wet (condenserend) | Nee |
| Materiaal rookgasbuis | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Overig |
| Materiaal luchttoevoerbuis | Aluminium |
| Kleur bovendaks | Zwart |
| Kleur onderdaks | Overig |
| Lengte bovendaks (incl. kap) | 460mm |
| Totale lengte | 1150mm |