Winterwarm concentrische muurdoorvoer CT 80/125 XR10-XR30 + TR24C-TR28C + ACR
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20041189 |
Winterwarm ventouse murale coaxiale CT 100/150 XR40-XR60 + TR40C/TR50C
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20041188 |
Winterwarm ventouse murale coaxiale CT 80/125 XR10-XR30 + TR24C-TR28C + ACR
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 710587
Référence fournisseur: IA8113
Winterwarm. XR. Concentrische muurdoorvoer CT 80/125. Maximale equivalente lengte rookgasafvoer is 4 m. Indien nodig condensopvangstuk installeren. Voor XR10 - XR20 - XR30.
Rookgasmuurdoorvoer
| Systeemtype | Concentrisch |
| Uitmondingsconstructie | 1-pijps |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 250°C |
| Diameter enkelwandig systeem | 125mm |
| Diameter parallel systeem | Overig |
| Diameter concentrisch systeem | 80 / 125 mm |
| Positive (overdruk) | Ja |
| Wet (condenserend) | Nee |
| Negative (onderdruk) | Ja |
| Dry (niet condenserend) | Ja |
| Alleen geschikt voor luchttoevoer | Nee |
| Materiaal rookgasbuis | Aluminium |
| Materiaal luchttoevoerbuis | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Al 99,0 (3.0205) |
| Oppervlaktebescherming rookgasbuis | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling luchttoevoerbuis | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebescherming luchttoevoerbuis | Geen (onbehandeld) |
| IJspegel/ijsvormingsvrij | Ja |
| Kleur gevelzijde | Noir |
| Numéro RAL côté pignon | 7021 |
| Couleur intérieure | Noir |
| Numéro RAL côté interne | 7021 |
| Longueur totale | 780mm |
| Longueur côté pignon | 180mm |