Dinak DW 856 verstelbare vloersteun afloop D100 inox 316L regelbaar 400 1200mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20032998 |
Dinak DW 856 verstelbare vloersteun afloop D100 inox 316L regelbaar 400 1200mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20033002 |
Dinak DW 856 verstelbare vloersteun afloop D200 inox 316L regelbaar 400 1200mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 523891
Leveranciers-referentie: 030110856DWJ
Dinak DW856 verstelbare vloersteun met afloop D100 inox 316L regelbaar 400 1200mm
Dubbelwandig rookgashulpstuk 1 aansluiting
| Matériau du tuyau extérieur | Acier inoxydable |
| Matériau du tuyau intérieur | Acier inoxydable |
| Classe de qualité tube interne | Acier inoxydable 316 L (1.4404) |
| Forme | Plancher |
| Positif (surpression) | Non |
| Température moyenne maximale (fonctionnement continu) | 600°C |
| Négatif (dépression) | Non |
| Sec (non condensé) | Non |
| Humide (condensé) | Non |
| Protection des surfaces tube interne | Autre |
| Oppervlaktebescherming buitenbuis | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Nominale diameter | 100mm |
| Buitendiameter | 160mm |
| Productiewijze binnenbuis | met langsnaadlas |
| Isolatiedikte | 30mm |
| Wanddikte binnenbuis | 0.4mm |
| Wanddikte buitenbuis | 0.4mm |
| Productiewijze buitenbuis | met langsnaadlas |
| Verbinding binnenbuis-binnenbuis | Overig |
| Met aftapper | Nee |
| Kleur | Overig |
| Met handgreep | Nee |
| Verbinding buitenbuis met lipring | Nee |
| Verbinding buitenbuis met klemband | Nee |
| Lengte | 1200mm |
| Werkende lengte | 1160mm |
Technische fiches
| F523880n | Download |