KSB HyaRain 2 zelfaanzuigende meertraps centrifugaalpomp tot 3,6m³/h
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069139 |
KSB HyaRain 2 Plus zelfaanzuigende meertraps centrifugaalpomp tot 3,6 m³
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069138 |
KSB HyaRain 2 zelfaanzuigende meertraps centrifugaalpomp tot 3,6m³/h
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Referenz Hersteller 29135200
KSB. HyaRain 2. Zelfaanzuigende meertraps centrifugaalpomp. Met vlotterschakelaar. Met compleet toebehoren voor aansluiting op het drinkwaternet en regenwaterleidingen. Automatische schakeling van regenwater naar drinkwater. Tot 3,6 m³/h.
Artikel 20069138 ist der Ersatz von 20018386Drukverhogingsunit
| Kwaliteitsklasse van de pompbehuizing | Roestvrij staal 304 L (1.4306) |
| Materiaal van de pompbehuizing | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse materiaal rotorblad | Overig |
| Materiaal appendages | Overig |
| Aantal pompen | 1 |
| Max. debiet | 36m³/h |
| Max. werkdruk | 6bar |
| Kabellengte | 15m |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Aansluiting toevoerzijde | Buitendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Aansluiting uitlaatzijde | Buitendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Beschermingsgraad pomp (IP) | IP31 |
| Beschermingsgraad (IP), kast | IP31 |
| Lengte | 343mm |
Technisches Datenblatt
| F20069138n | Download |