Modena Air 1754 x 550 HS handdoekradiator zand
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20053976 |
Modena Air 1754 x 550 HS Badheizkörper manhattan grau
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053978 |
Modena Air 1754 x 550 HS Badheizkörper matt hellgrau
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053977 |
Modena Air 1754 x 550 HS Badheizkörper schwarz satiniert
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053979 |
Modena Air 1754 x 550 HS Badheizkörper titangrau metallic
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053980 |
Modena Air 1754 x 550 HS handdoekradiator zand
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 520784
Van Marcke Origine. Modena Air. Stalen handdoekradiator hydraulische uitvoering, vervaardigd uit twee verticale ronde collectoren (diameter: 30 mm - hartafstand: 50 mm) en horizontale, ovaal platte buizen van 50 x 10 mm. Achter de onderste horizontale buizen bevindt zich een voorgemonteerde booster met een elektrisch vermogen van 1000 Watt. In de verpakking van de radiator wordt een set bevestigingsmateriaal voor wandmontage meegeleverd die bestaat uit 4 regelbare wandconsoles, 4 schroeven, 4 pluggen en 2 ontluchters. Alle warmteafgiften zijn volgens EN 442-75/65/20°C. In optie: draadloze thermostaat met bediening op afstand van alle functies (VM ref.: 520718).
Röhrenheizkörper
| Werkstoff | Stahl |
| Höhe | 1794mm |
| Länge | 550mm |
| Form des Stahlungsrohres | rechteckig |
| Tiefe ab Wand bis Vorderseite | 114mm |
| Tiefe | 109mm |
| Form des Kollektors | rund |
| Ausführung Heizkörper | gerade |
| Strahlungsrohr | horizontal |
| n-Heizkörperexponent | 1.18 |
| Wärmeabgabe nach EN 442 20 °C - 75/65 | 760W |
| Standardfarbe | Ja |
| Farbe | sonstige |
| Wasserinhalt | 6.8l |
| Oberflächenschutz | lackiert |
| Glanzgrad | glänzend |
| Mit Spiegel | Nein |
| Mit oberer Abdeckung | Nein |
| Montageart | auf Wand |
| Mit Seitenabdeckung | Nein |
| Anzahl der Standardanschlüsse | 2 |
| Mit Entlüftungsanschluss | Ja |
| Geeignet für Feuchträume | Nein |
| Mit Entlüfter | Ja |
| Mit integrierter Ventilgarnitur | Nein |
| Mit Entleerungsventil | Nein |
| Mit Ablassmöglichkeit (Anschluss) | Ja |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Mit Konsolen | Ja |
| Mit Blindstopfen | Ja |
| Geeignet für elektrischen Heizstab | Ja |
| VM Farbe | Sand Y4 |