GO by Van Marcke Carat 2 opbouwreservoir 3/6L
SKU: 081100
GO by Van Marcke. Carat 2. Reservoir 3/6 liter.
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
3l 6l |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Bediening | Drukktoets |
| Positie reservoir | Overig |
| Hoogte | 400mm |
| Breedte | 425mm |
| Diepte | 145mm |