Geesa Nemox porte-verre mural laiton chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 212256
Leveranciers-referentie: 916502-02
Geesa. Nemox. Porte-verre fixation mural, laiton chromé.
Glashalter
| Matériau | Laiton |
| Traitement de surface | Chromé |
| Type rosace de couverture | Rond |
| Materiaal bekers/glazen | Glas helder |
| Met bekers/glazen | Ja |
| Aantal glazen | 1 |
| Kleur | Chroom |
| Met losse tandenborstel/tubehouder | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Wandmontage | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Hoogte | 104mm |
| Diepte | 85mm |
| Breedte | 105mm |