Duravit D-Code PACK cuvette suspendue softclose rimless
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 058020
Leveranciers-referentie: 45700900A1
Duravit. D-Code. Pack cuvette suspendue sans bride avec abattant softclose. Si le montage se fait sans bâti-support, nous recommandons les fixations 006500.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Verhoogd toilet | Ja |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Spoeling | Vast |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Met toiletzitting | Ja |
| Scharnier vertragend | Ja |
| Breedte | 359mm |
| Diepte | 545mm |
| Hoogte | 410mm |