Jokey Tamrus spiegelkast 55x63x15cm MDF wit verlichting LED 2 spiegeldeuren
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926296
Leveranciers-referentie: 117312120-0110
Jokey. Tamrus. Spiegelkast, wit.
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 630mm |
| Breedte | 550mm |
| Diepte | 160mm |
| Aantal deuren linksdraaiend | 1 |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 1 |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926296n | Download |