Van Marcke Lanza Hochschrank 40x160 cm rechts Oak Brown Griff Alu Metall braun
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059400 |
Van Marcke Lanza Hochschrank 40x160 cm rechts Oak Nature Griff Alu Metall Grau
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059399 |
Van Marcke Lanza Hochschrank 40x160 cm rechts Oak Nature Griff Alu Metall braun
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059398 |
Van Marcke Lanza Hochschrank 40x160 cm rechts Oak Nature Griff Alu matt schwarz
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059401 |
Van Marcke Lanza kolomkast 40x160 cm rechts Oak Brown greep alu mat zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059402 |
Van Marcke Lanza kolomkast 40x160 cm rechts Oak Brown greep alu metaal bruin
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20059403 |
Van Marcke Lanza kolomkast 40x160 cm rechts Oak Brown greep alu metaal grijs
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 946564
Van Marcke. Lanza. Hochschrank B400 x H1590 x T340 cm, 1 Tür rechts, Griff: Alu Metall braun, Farbe: Oak Brown.
Badmöbelschrank
| Ausführung | hoch |
| Breite | 400mm |
| Höhe | 1590mm |
| Montageart | Wand |
| Tiefe | 340mm |
| Anzahl Türen mit Anschlag rechts | 1 |
| Anzahl Türen mit Anschlag links | 0 |
| Material Korpus | Schichtholz |
| Material Front | Massivholz |
| Farbe der Front | Eiche |
| Ausführung Handgriffe | Griff |
| VM Farbe | Oak Brown |
Garantie
| W946372 | Download |