Geberit Sigma40 Betätigungsplatte für 2-Mengen-Spülung eckig gebürsteld
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069656 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig geborsteld
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069655 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig mat zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069659 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig messingkleurig geborsteld
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069660 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069657 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig wit mat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069661 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig zwart
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069658 |
Geberit Sigma40 bedieningsplaat voor 2-toets spoeling hoekig zwartchroom geborsteld
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 115.629.FW.1
Bedienungsplatte Spülsystem
| Werkstoff | rostfreier Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Oberflächenbehandlung | gebürstet |
| Grundfarbe | Edelstahl |
| Akzentfarbe | rostfreier Stahl |
| Glanzgrad | matt |
| Art der Betätigung | mechanisch |
| Bedienung | mit zwei Tasten |
| Geeignet für die Bedienung über die Ablage | Nein |
| Geeignet für die Frontbedienung | Ja |
| Geeignet für Spülkasten | Ja |
| Geeignet für Unterputzdruckspüler | Ja |
| Geeignet für Wandklosetts | Ja |
| Geeignet für Urinale | Nein |
| Schutz gegen Vandalismus | Nein |
| Mit Toilettensteinhalterung | Nein |
| Länge | 246mm |
| Breite | 152mm |
| Höhe | 4mm |