Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xT455mm 1Schublade Castello Oak Brown
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20035720 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Basalt
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035843 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Cashmere
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037860 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Chocolat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035845 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Concrete
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035724 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Cosmos
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035721 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035723 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Onyx
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035844 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Rila Oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035725 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Thermo Oak Black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037861 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Vanille
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035722 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade Walnut
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051458 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035719 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade weiss
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051457 |
Van Marcke Ventus 45 Uno Unterschrank B1200xH400xD455mm 1Schublade white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20072376 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade Castello Oak Brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20072342 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade Charcoal Asche
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071687 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade Soft Coral
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051459 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade beach
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051462 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade blue
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065248 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade castello oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065247 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade desert ash
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051461 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065249 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade halifax gold
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051463 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade marron
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051460 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade taupe
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065250 |
Van Marcke Ventus 45 Uno onderbouwkast B1200xH400xD455mm 1 lade walnut afterglow
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Waschtischunterschrank
| Montageart | Wand |
| Mit Platte | Nein |
| Mit Waschschüssel(n) | Nein |
| Höhe | 400mm |
| Breite | 1200mm |
| Tiefe | 455mm |
| Anzahl der Türen (gesamt) | 0 |
| Anzahl der Schubladen | 1 |
| Material Korpus | Spanplatte |
| Material Front | Spanplatte |
| Farbe des Korpus | Eiche |
| Farbe der Front | Eiche |
| Ausführung Handgriffe | integriert |
| Mit Handgriffen | Nein |
| Mit Handtuchhalter | Nein |
| Mit Spiegel | Nein |
| VM Farbe | Castello Oak Brown |
Technische fiches
| F20072341 | Download |