Grohe Essentials Glas mit Halter Glas/Metall Wand verdeckte Befestigung Chrom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 211813
Leveranciers-referentie: 40447001
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 32 | Karton |
Grohe. Essentials. Glas mit Halter aus Glas und Metall für Wandmontage mit Verdeckte Befestigung, chrom.
Glashalter
| Werkstoff | Messing |
| Oberflächenschutz | verchromt |
| Ausführung Abdeckrosette | rund |
| Material Becher/Gläser | Glas klar |
| Mit Bechern/Gläsern | Ja |
| Aantal glazen | 1 |
| Kleur | Chroom |
| Vrijstaand | Nee |
| Wandmontage | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Hoogte | 99mm |
| Diepte | 106mm |
| Breedte | 106mm |