Van Marcke Nero Universal Toilettenbürste Wand/freistehend antibakteriell Chrom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20049692 |
Van Marcke Nero Universal Toilettenbürste Wand/freistehend antibakteriell Chrom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20030489 |
Van Marcke Nero WC-Bürstengarnitur Wand mattschwarz
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 214246
Van Marcke. Nero. Universal Toilettenbürste. Wandhalterung oder Freistehend. Antibakteriell. Chrom.
Klosettbürstengarnitur
| Werkstoff | Messing |
| Ausführung Abdeckrosette | rund |
| Farbe | Chrom |
| Mit Deckel | Ja |
| Geeignet für Wandmontage | Ja |
| Höhe | 360mm |
| Breite | 80mm |
| Tiefe | 80mm |
Technische fiches
| F214246d | Download |