Franke Protronic-S elektronische wastafelmengkraan infrarood netwerkafhankelijk
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20031300 |
Franke Protronic-S robinet électronique infrarouge pour lavabo sur secteur
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 248016
Référence fournisseur: 2030025078
Franke. Elektronische kranen AQUA. PROTRONIC-S netwerkafhankelijke, opto-elektronisch bestuurde wastafelmengkraan DN 15, armatuurgroep I, met straalregelaar met geïntegreerde debietregelaar, voor aansluiting op warm en koud water, gepolijst en verchroomd messing. Met hendel voor temperatuurinstelling en ombouwset voor verborgen menginrichting, aparte transformator met EU-connector, 230 V AC
Mengkraan voor lavabo
| Uitvoering | Elektronisch |
| Type elektronische bediening | Overig |
| Zelfsluitend | Ja |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast bovenaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 0.1l/min |
| Totale opbouwhoogte | 179mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 150mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Overhang afvoer | 102mm |
| Type voedingsspanning | Overig |
| Aansluitspanning | 230V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Temps de rinçage | 60s |
| Programmation | Manuel |