DIN DW020 ELEMENT 1MD130
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20023960 |
DIN DW020 ELEMENT 1MD080
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023961 |
DIN DW020 ELEMENT 1MD100
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023962 |
DIN DW020 ELEMENT 1MD130
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023963 |
DIN DW020 ELEMENT 1MD150
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023964 |
DIN DW020 ELEMENT 1MD180
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023965 |
DIN DW020 ELEMENT 1MD200
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 523502
Referenz Hersteller 030113020DW
Dinak DW020 element 1m D130 inox 316L/304 0,4/0,4mm 3 cm isolatie nuttige lengte 940mm zonder dichting
Dubbelwandige rookgasbuis
| Materiaal binnenbuis | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Materiaal buitenbuis | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse binnenbuis | Roestvrij staal 316 L (1.4404) |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 600°C |
| Positive (overdruk) | Nee |
| Wet (condenserend) | Nee |
| Négatif (dépression) | Non |
| Sec (non condensé) | Non |
| Protection des surfaces tube interne | Autre |
| Protection des surfaces tube externe | Autre |
| Traitement des surfaces tube externe | Autre |
| Diamètre nominal | 130mm |
| Diamètre externe | 190mm |
| Épaisseur d'isolation | 30mm |
| Épaisseur de la paroi du tuyau intérieur | 0.4mm |
| Épaisseur de paroi tube externe | 0.4mm |
| Mode de production tube interne | Sans soudure |
| Mode de production tube externe | Sans soudure |
| Connexion tube interne - tube interne | Manchon |
| Longueur | 980mm |
| Durée de travail | 940mm |
| Couleur | Autre |