Bosch Climate 3000i W 35 E splitairco binnenunit 3,5kW multi/single wand R32
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20047328 |
Bosch Climate 3000i -W 53 E Split-Klima Innenmodul 5,3kW multi/single Wand R32
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20041325 |
Bosch Climate 3000i W 26 E splitairco binnenunit 2,6kW multi/single wand R32
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20041326 |
Bosch Climate 3000i W 35 E splitairco binnenunit 3,5kW multi/single wand R32
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20047329 |
Bosch Climate 3000i W 70 E splitairco binnenunit 7kW multi/single wand R32
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 713608
Referenz Hersteller 7733701566
Bosch. Climate 3000i. Split aircosysteem om te koelen en te verwarmen. Binnenunit. Voor single- en multisplit. Wandmodel. Wifi met Bosch-gateway als toebehoren. Maximaal geluidsvermogenniveau van 56 dB(A). Geluidsdrukniveau van 22 dB(A). ECO-modus. Breeze Away-functie. Koelmiddel: R32.
Split aircosyssteem - binnenhuistoestel (verdamper)
| Uitvoering | Single-split/Multi-split |
| Werkingsprincipe | koelen en verwarmen |
| Model (binneneenheid) | Muur (hoog) |
| Gestuurd door inverter | Ja |
| VRF-uitvoering | Nee |
| Type koelmiddel | R32 |
| Aansluitspanning | 230V |
| Aantal fasen | 1 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Afzekering apparaat | 10A |
| Hoogte | 295mm |
| Breedte | 802mm |
| Kleur | Wit |
| Diepte | 200mm |
| Aantal ventilatiesnelheden | 6 |
| Luchtdebiet verwarmen |
350m³/h 530m³/h |
| Luchtdebiet koelen |
350m³/h 530m³/h |
| Nominale diameter vloeistofleiding | 1/4 " |
| Nominale diameter aanzuigleiding | 3/8" |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6.35mm |
| Uitwendige buisdiameter aanzuigleiding | 9.52mm |
| Met luchtreinigingsfilter | Ja |
| Uitwendige buisdiameter condensaatafvoer | 21.5mm |
| Met geurfilter | Ja |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met draadloze afstandsbediening | Ja |
| Met tijdschakelprogramma/timer | Ja |
| Type uitzetting | Buiten |
| Binneneenheid met buitenluchtaansluiting | Nee |
| Inclusief condensafvoerpomp | Nee |
| Gewicht | 11.5kg |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |