Airwell YDAA 070H split airco single-split monofasig 7kW DC Inverter R32
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052173 |
Airwell YDAA 025H split airco single-split monofasig 2,5kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20052174 |
Airwell YDAA 035H split airco single-split monofasig 3,5kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20052175 |
Airwell YDAA 050H split airco single-split monofasig 5kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20052176 |
Airwell YDAA 070H split airco single-split monofasig 7kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 713361
Leveranciers-referentie: 7SP063163
Airwell. YDAA. Split aircosysteem om te koelen en verwarmen. Buitenunit, single-split, DC Inverter, koudemiddel: R32, monofasig.
Split aircosysteem - single split, luchtgekoelde condensor
| Werkingsprincipe | koelen en verwarmen |
| Type koelmiddel | R32 |
| Aansluitspanning | 240V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Opgenomen koelvermogen | 2.6kW |
| Koelvermogen |
2.08kW 7.91kW |
| EER (koelen) | 6.1 |
| Verwarmingsvermogen |
1.61kW 7.91kW |
| COP (verwarmen) | 4 |
| Energie-efficiëntieklasse koelen | A++ |
| Energie-efficiëntieklasse verwarmen | A+ |
| Breedte | 890mm |
| Hoogte | 673mm |
| Diepte | 342mm |
| Nominale diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nominale diameter aanzuigleiding | 5/8 " |
| Max. lengte leiding | 50m |
| Max. hoogteverschil | 25m |
| Gewicht | 42.9kg |