Hippo Night Deals
Grundfos Alpha1 GO 25-40 Umwälzpumpe 180 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20070533 |
Grundfos Alpha1 GO 15-40 circulatiepomp 130 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070519 |
Grundfos Alpha1 GO 15-60 circulatiepomp 130 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071930 |
Grundfos Alpha1 GO 15-80 circulatiepomp 130 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070532 |
Grundfos Alpha1 GO 25-40 circulatiepomp 130 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070531 |
Grundfos Alpha1 GO 25-40 circulatiepomp 180 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070518 |
Grundfos Alpha1 GO 25-60 circulatiepomp 130 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070517 |
Grundfos Alpha1 GO 25-60 circulatiepomp 180 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071929 |
Grundfos Alpha1 GO 25-80 circulatiepomp 130 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071928 |
Grundfos Alpha1 GO 25-80 circulatiepomp 180 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070530 |
Grundfos Alpha1 GO 32-40 circulatiepomp 180 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20070516 |
Grundfos Alpha1 GO 32-60 circulatiepomp 180 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071927 |
Grundfos Alpha1 GO 32-80 circulatiepomp 180 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 93074185
Artikel 20070531 is de vervanger van 20026092, 20026093
Umwälzpumpe
| Werkstoffgüte des Pumpengehäuses | Gusseisen EN-GJL-150 (GG 15) |
| Werkstoffgüte Gebläserad/Laufrad | sonstige |
| Werkstoff des Pumpengehäuses | Gusseisen |
| Werkstoff des Gebläserads/Laufrads | sonstige |
| Volumenstrom (BEP) | 1.65m³/h |
| Max. Volumenstrom | 2.7m³/h |
| Förderhöhe bei Volumenstrom (BEP) | 18.63kPa |
| Max. Arbeitsdruck | 10bar |
| Max. Förderhöhe | 4m |
| Elektrischer Anschluss | Anschlussstecker |
| Doppelpumpe | Nein |
| Frequenz | 50 Hz |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Nennstrom | 0.3A |
| Aufgenommene Motorleistung (P1) pro Motor | 0.027kW |
| Energieeffizienzindex (EEI) | 0.2 |
| Isolationsklasse nach IEC | F |
| Pumpenschaltung | sonstige |
| Drehzahlregelung Motor | eingebaut |
| Drehzahl | 35181/min |
| Art der Drehzahlregelung | stufenlos |
| Kommunikation | ohne |
| Funkstandard Bluetooth | Nein |
| Funkstandard WLAN 802.11 | Nein |
| Funkstandard 2G | Nein |
| Funkstandard 5G | Nein |
| Schnittstellensignal 0-10 V / 2-10 V | Nein |
| Funkstandard 3G | Nein |
| Schnittstellensignal 0-20 mA / 4-20 mA | Nein |
| Schnittstelle PT100 / PT1000 / PTC | Nein |
| Funkstandard 4G | Nein |
| Schnittstelle Pulse Width Modulation (PWM) | Nein |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-232 | Nein |
| Interface pulsteller | Nee |
| Met communicatie-interface RS 485 | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EIB/KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN / CANOpen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Modbus TCP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Modbus RTU | Nee |
| Ondersteunt protocol voor BACnet MS / TP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LIN Bus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON / LONWorks | Nee |
| Ondersteunt protocol voor BACnet IP | Nee |
| Aansluiting toevoerzijde | Buitendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Diameter aansluiting toevoerzijde | 1.1/2" (40) |
| Druktrap flens aansluiting inlaat | PN 10 |
| Diameter aansluiting drukzijde | 1.1/2" (40) |
| Aansluitstandaard inlaatzijde | ISO 228-1 |
| Aansluiting uitlaatzijde | Buitendraad gas cilindrisch (BSPP) |
| Druktrap flens aansluiting uitlaat | PN 10 |
| Aansluitstandaard perszijde | ISO 228-1 |
| Flensvorm | Overig |
| Inbouwlengte | 180mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
Technische fiches
| F20070531 | Download |