SYSTEMPEX buis met blauwe mantel op rol D26 x 3 mm L 50m
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20005295 |
SYSTEMPEX Rohr mit blauem Mantel auf Rolle D16 x 2 mm L 100m
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20005297 |
SYSTEMPEX Rohr mit blauem Mantel auf Rolle D16 x 2 mm L 50m
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20005289 |
SYSTEMPEX Rohr mit blauem Mantel auf Rolle D20 x 2 mm L 50m
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20005301 |
SYSTEMPEX tube avec gaine bleue sur rouleau D26 x 3 mm L 50m
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 718532
SYSTEMPEX. Alu buizen op rol met blauwe mantel, voor sanitair en verwarming. De leiding bestaat uit een geëxtrudeerde binnenbuis uit PEX-b (Silaanvernet). Rond deze buis wordt een aluminium laag gekleefd via laser las (stomplas). Op deze aluminiumlaag wordt een beschermlaag uit PEX-b geëxtrudeerd. Naarmate de diameter van de buis toeneemt, nemen de diktes van de respectievelijke lagen ook toe. De dikte van de aluminium varieert tussen 0,2 tot 1,2 mm. De verlijming tussen PEX-b en aluminium en tussen de buitenlaag van PEX-b, gebeurt met een copolymeerlijm.
Mehrschichtrohr glatt
| Qualitätsklasse Innenschicht | PE-Xb |
| Material Innenschicht | Kunststoff |
| Material Außenschicht | Kunststoff |
| Material Zwischenschicht | Aluminium |
| Qualitätsklasse Außenschicht | PE-Xb |
| Anzahl der Lagen | 3 |
| Nenndurchmesser | DN 20 |
| Wandstärke | 3mm |
| Rohraußendurchmesser | 26mm |
| Mediumtemperatur (Dauerbetrieb) | 95°C |
| Max. Arbeitsdruck bei 20 °C | 10bar |
| Ausdehnungskoeffizient | 6.25mm/(m.K) |
| Min. Biegeradius | 95mm |
| Rohrfarbe | weiß |
| Mit Mantelrohr | Ja |
| Mantel-Farbe | blau |
| Äußerer Durchmesser Mantelrohr | 40mm |
| Mit thermischer Isolierung | Nein |
Fiches technique
| F20005301f | Télécharger |
Certificats
| CERT_718454n | Télécharger |
| CERT_20005279e | Télécharger |
| CERT_20005288e | Télécharger |