OBO KAB.BINDER 4.8X200WS/100ST
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20026328 |
OBO COLL DE SER2.5X100WS/100PC
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20026329 |
OBO COLL DE SER3.6X150WS/100PC
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20026330 |
OBO COLL DE SER4.8X200WS/100PC
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20026331 |
OBO COLL DE SER4.8X365WS/100PC
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 652087
Référence fournisseur: 2331872 565 4.8x200 WS
Obo Bettermann. Kabelbinders worden gebruikt voor snelle gemakkelijke fixatie of het bundelen van kabels en leidingen van kabeldraagsystemen of andere montage constructies. Polyamide wit. Per 100 stuks.
Kabelbinder/Strap
| Breedte band | 4.8mm |
| Bandlengte | 200mm |
| Bundeldiameter | 52mm |
| Banddikte | 1.6mm |
| Uitvoering | Zonder vertanding |
| Bandsluiting | Sleufraster |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| Soort bevestiging | Overig |
Fiches technique
| F652085e | Télécharger |