Reflex Exvoid microbellenafscheider A 2" Rp 2"
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059081 |
Reflex Exvoid Mikroblasenabscheider A 1" Rp 1"
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20059080 |
Reflex Exvoid Mikroblasenabscheider A 3/4 Rp 3/4"
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20059091 |
Reflex Exvoid microbellenafscheider A 1 1/2" Rp 1 1/2"
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20059082 |
Reflex Exvoid microbellenafscheider A 1 1/4" Rp 1 1/4"
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20059092 |
Reflex Exvoid microbellenafscheider A 2" Rp 2"
|
Centrale voorraad:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 563107
Leveranciers-referentie: 9251050
Reflex. Exvoid. Lucht-/microbellenafscheider voor verwarmings- en koelwatersystemen of gesloten, met vloeistof gevulde systemen. Geschikt voor water en water/glycolmengsel tot een mengverhouding van 50/50%. Armatuur voor het verzamelen van gasbellen uit de vloeistofstroom via geoptimaliseerd afscheiderelement of automatische, permanente afvoer in de atmosfeer via geïntegreerde, niet afsluitbare Reflex Exvoid-T grote ontluchter.
Luft-/Schlammabscheider
| Typ Abscheider | Luft |
| Ausführung | horizontal |
| Werkstoff des Gehäuses | Messing |
| Geeignet für Heizung | Ja |
| Geeignet für Kühlen | Ja |
| Anschluss | sonstige |
| Rohraußendurchmesser | 60.3mm |
| Baulänge | 112mm |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Durchflussleistung |
0.1m³/h 7.5m³/h |
| Geeignet für offene Systeme | Nein |
| Geeignet für geschlossene Systeme | Ja |
| Mit automatischem Entlüfter | Ja |
| Mit Kupplungen | Nein |
| Sprungabstand Eingang/Ausgang | 0mm |
| Max. Arbeitsdruck | 10bar |
| Mediumtemperatur (Dauerbetrieb) |
0°C 110°C |
| Kvs-Wert | 56.1 |
| Mit integriertem Auffüllautomat | Nein |
Technische fiches
| F563107n | Download |