Reflex Exdirt Twist DT 28 M vuilafscheider met klemkoppeling
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 9257310
Lucht-/vuilafscheider voor centrale verwarming/klimaatregeling
| Type afscheider | Vuil |
| Uitvoering | Horizontaal |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Geschikt voor verwarmen | Ja |
| Geschikt voor koelen | Ja |
| Nominale diameter | 1" (25) |
| Aansluiting | Klemring |
| Uitwendige buisdiameter | 33.7mm |
| Bouwlengte | 111mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Magneet locatie | Extern |
| Debietcapaciteit |
0.1m³/h 2m³/h 0m³/h |
| Geschikt voor open systemen | Nee |
| Geschikt voor gesloten systemen | Ja |
| Met koppelingen | Nee |
| Afstand tussen ingang/uitgang | 0mm |
| Max. werkdruk | 10bar |
| Mediumtemperatuur (continu bedrijf) |
0°C 110°C 0°C |
| Kvs-waarde | 12.2 |
| Met ingebouwde vulautomaat | Nee |